وقتی روزها یا هفته ها به طور همزمان تنها هستید ، سرانجام می شوید

به سمت مردم کشیده شده است صحبت با رندوها یک هنجار است. بعد از مدتها می توانستم

شاهد طلوع آفتاب باشید. می توانم احساس کنم که پرتوهای خورشید روی بدنم می افتد.

شما مردم را بیش از هر مکان به یاد خواهید آورد.

صحبت با رندوها یک هنجار است. من هرگز گفتگو با ماهیگیر آکواریوم ، رنجر جنگلی و ن در بازار تایلند را فراموش نخواهم کرد. مقایسه یادداشت های مربوط به زندگی با افراد با پیشینه های بسیار متفاوت طراوت است. وقتی روزها یا هفته ها به طور همزمان تنها هستید ، سرانجام به سمت مردم جلب می شوید.

وقتی با همسفران خود ملاقات می کنید ، متوجه می شوید که آنها نیز با یک حس مشابه ماجراجویی و کنجکاوی در مورد جهان پر شده اند. پنج روز دوستی در جاده مانند پنج ماه دوستی در خانه است. این تجربیات است که شما را به هم پیوند می دهد ، نه مکان. قانونی که من آن را خوب دنبال کردم: اولین کسی باشید که مکالمه را شروع می کنید. من به عنوان اولین کسی که صحبت کردم با افراد باورنکردنی آشنا شدم.

یک تغییر اساسی در سبک زندگی خود ایجاد کنید و به طرز جسورانه کارهایی را انجام دهید که قبلاً هرگز به فکر انجام آن نبوده اید یا در تلاش برای آن بسیار مردد بوده اید. اما هنگامی که به چنین زندگی عادت کردید معنای کامل و زیبایی باورنکردنی آن را خواهید دید.

سفر می تواند مقرون به صرفه باشد.

سفر طولانی مدت با تعطیلات لوکس متفاوت است. نکته این است که دنیا را ببینید ، نه در یک هتل 5 ستاره بمانید. در طول سفر ، من با بودجه سختی ماندم. هدف این بود که بیش از 33 دلار در روز برای اسکان هزینه نشود. بعد از گذشت یک سال ، من تنها با رزرو از طریق HostelWorld و Airbnb توانستم روزانه فقط 26.15 دلار هزینه کنم. وقتی می خواستم با مردم ملاقات کنم ، در یک اتاق مشترک در یک خوابگاه می مانم. وقتی می خواستم تنها باشم ، یک اتاق خصوصی با Airbnb رزرو کردم.

هزینه اجاره یا وام مسکن + مواد غذایی خود را در هر ماه بردارید و آن را به 30 تقسیم کنید. این هزینه روزانه برای زندگی در خانه است. متوجه می شوید که سفر به جهان تقریباً به همان میزان ممکن است. یا اگر در شهری گران مانند سانفرانسیسکو زندگی می کنید ، بسیار کمتر.

انگلیسی یک زبان جهانی است.

من تعجب کردم که چگونه بسیاری از مردم انگلیسی صحبت می کنند (ظاهرا 1.8 میلیارد نفر در سراسر جهان). در اماکنی که زبان انگلیسی کمتر رواج داشت ، تلاش کردم تا تعداد انگشت شماری از کلمات و عبارات را به زبان محلی بیاموزم. با وجود اینکه قابل عبور است ، می خواهم زبان دیگری را روان بیاموزم. شما می توانید مکالمه را تا کنون انجام دهید تا آنچه می توان گفت: "¿Esto contiene gluten؟"

بدون گفتن یک کلمه امکان برقراری ارتباط زیاد وجود دارد. به عنوان مثال ، من تلفن خود را در رستوران شیلی رها کردم. من به میز که من نشسته بودم اشاره کردم ، دستم را مانند گوشم به گوشم انداختم ، سپس منقبض شدم - 2 دقیقه بعد ، تلفن من بازیابی شد.

به شهود خود اعتماد کنید.

یاد گرفتم که کمی بیشتر به آن صدای کوچک اعتماد کنم. وقتی در یک کشور خارجی تنها هستید و تلفن شما از بین رفته است ، مجبور می شوید به شهود خود اعتماد کنید. آیا این محله برای پیاده روی امن است؟ آیا این شخص کسی است که من باید با آنها تعامل داشته باشم؟ آیا من مسیر درست را پیش می برم؟ شهود مانند عضله است. هرچه بیشتر از آن استفاده کنید ، قوی تر می شود. وقتی می توانید خطوط یک موقعیت را بخوانید ، احساس ششم است.

جهان بی پایان است. یک محله کوچک جهان. افراد مورد علاقه من کسانی هستند که می توانند دو ایده غیرممکن را در ذهن خود نگه دارند.

https://undsgn.com/uncode/when-you-are-alone/

Iran Site ، ,یک ,  ,مردم ,زندگی ,جهان ,می شوید ,در یک ,، من ,را در ,را بهمنبع

اختلال سراسری اینترنت

موتور DC

سویق چیست

به روز رسانی: Infinitum Electric موتور پرینت-مدار-هیئت مدیره-استاتور را ایجاد می کند

سویق کودک چیست

هنگام پارک کردن در فرودگاه گاتویک ، ماشین شما می تواند برای شما درآمد کسب کند

وقتی که هستی تنها

مشخصات

آخرین جستجو ها

دانلود آهنگ جدید با لینک مستقیم 3H0104ev اینجا همه چی هست قاب موبایل سونی تیم توسعه انار louisexvkvfjba Web فیلم تو مووی findatour خرید کفپوش پارکت چنگ و سرود